Matchpartner 15 jaar!

 Matchpartner 15 jaar!

Per 1 april dit jaar bestaat Matchpartner 15 jaar en dat gaan we vieren! Gedurende het hele jaar gaan wij ons inzetten voor diverse maatschappelijke vrijwilligersprojecten.

Deze projecten zullen altijd een raakvlak hebben met wat we kunnen en wie we kennen.

Doorlopend zullen we je op deze pagina op de hoogte houden van de projecten. Meld je hier aan om ook een steentje bij te dragen!

Stranddag 19 mei 2017

Matchpartner 15 jaar!

Op 19 mei hebben wij met een groep collega's een stranddag georganiseerd voor een groep van bijna 50 ouderen.

Met busjes van Woej werden zij vanuit 7 zorglocaties van WoonZorgcentra Haaglanden opgehaald en naar het strand van Noordwijk gebracht. Hier hebben wij samen genoten van een lekkere lunch.

Werving voor vrijwilligers hospice

Inmiddels is ons volgende project in werking gezet.

Voor een hospice in Oegstgeest zijn wij op zoek naar vrijwilligers die zich structureel gaan inzetten.

'De functie van de vrijwilligers is om het leven aangenamer te maken voor mensen in de allerlaatste fase van hun leven. Dit kan door te verzorgen, te koken, door een luisterend oor te bieden.'

Bekijk hier alle informatie over deze 'functie'.

Meld je aan!

Matchpartner 15 jaar!

 

Het eerste project is gestart!

Voor dit eerste project zetten wij in op onze core-business: het werven van geschikte mensen voor een opdrachtgever.

Wij zijn begonnen met de werving van vrijwilligers voor een zorgaanbieder.

De vrijwilligers gaan zich bezighouden met activiteiten op het gebied van bewegen. Mensen met dementie die in het verleden gesport hebben, kunnen plezier en ontspanning beleven aan het teruggaan naar die activiteit.

Inmiddels hebben wij al een aantal enthousiaste mensen gesproken die interesse hebben om zich structureel in te zetten als vrijwilliger voor deze organisatie!

Ook interesse om je in te zetten? Wij zijn nog steeds op zoek naar mensen die zich in willen zetten!
Bekijk hier de vacatures:

Update
Inmiddels zijn de eerste geworven vrijwilligers in contact gebracht met deze zorgaanbieder waar zij zich structureel in zullen gaan zetten!

Teaser 8
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
E-mail
leon@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 549 688 47

Quote
"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Lees meer...

Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
joost@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 546 537 28

Quote
"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Lees meer...

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
E-mail
maarten@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 113 084 37

Quote
"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden. Bevlogen omdat ze iedere dag proberen er iets bij te leren. Bescheiden omdat ze doen waar ze voor aangenomen zijn."

Lees meer...

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
stephen@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 449 143 55

Quote
"Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers maken"

Lees meer,,,

Marcellina Brouwers

Marcellina Brouwers

Financiële administratie
E-mail
marcellina@matchpartner.nl
Telefoon
071 - 515 05 85

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
E-mail
nina@matchpartner.nl  
Mobiel
06 - 425 630 58

Quote
"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Lees meer...

Daniël Petitjean

Daniël Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
daniel@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 547 283 59


Quote
''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)

Lees meer...
Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
michael@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 444 508 04

Quote
“Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Lees meer...

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Welzijn
E-mail
joyce@matchpartner.nl
Telefoon
06 - 263 447 72

Quote
"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt!"

Lees meer...

Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Gemeente & Re-integratie
E-mail
subeida@matchpartner.nl  
Mobiel
06 111 194 81

Quote
"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."

Lees meer...

Hayat el Kadi-Acharrat

Hayat el Kadi-Acharrat

Consultant Zorg
E-mail
hayat@matchpartner.nl  
Mobiel
06 546 388 42

Quote
"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Lees meer...

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Re-integratie & Verzuim
E-mail
robert@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 336 557 02

Quote
"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Lees meer...
Rick Lugthart

Rick Lugthart

Consultant Ruimte, Infra & Recht
E-mail
rick@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 333 143 76

Quote
"Je toekomst wordt bepaald door wat je vandaag doet, niet door wat je morgen gaat doen"

Lees meer...
Miriam van der Elst

Miriam van der Elst

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
miriam@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 300 489 75

Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Consultant Arbeidsmobiliteit
E-mail
kitty@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 535 556 52
Carin Veders

Carin Veders

Consultant Welzijn
E-mail
carin@matchpartner.nl
Mobiel
06 - 441 211 50

Quote
"Elke dag leren"

Lees meer...