Bekijk al onze vacatures

Recente vacatures
Hier vindt u de laatst geplaatste vacatures.
inHilversum
inAmsterdam
inRotterdam
Onze consultants
Daniƫl Petitjean

Daniƫl Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
daniel@matchpartner.nl
06 547 283 59

''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi - Acharrat

Consultant Zorg
hayat@matchpartner.nl
06 546 388 42

"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
joost@matchpartner.nl
06 546 537 28

"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Welzijn
joyce@matchpartner.nl
06 263 447 72

"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt! "

Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
leon@matchpartner.nl
06 549 688 47

"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
maarten@matchpartner.nl
06 113 084 37

"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Marcellina Brouwers

Marcellina Brouwers

Financiele administratie
marcellina@matchpartner.nl
071 515 05 85

Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
michael@matchpartner.nl
06 444 508 04

"Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
nina@matchpartner.nl
06 425 630 58

"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Verzuim
robert@matchpartner.nl
06 336 557 02

"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
stephen@matchpartner.nl
06 449 143 55

ā€œAls je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekkenā€

Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Zorg
subeida@matchpartner.nl
06 111 194 81

"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."