Gespecialiseerd, Persoonlijk en Professioneel

Als gespecialiseerd bureau voor werving & selectie, detachering en arbeidsmobiliteit voegt Matchpartner waarde toe aan het samenbrengen van opdrachtgevers en kandidaten. Dit doen we met ervaring, kennis en focus binnen de sectoren:

  • Zorg & Welzijn
  • Re-integratie & Verzuim
  • Gemeente
  • Commerciële Arbeidsbemiddeling
  • Arbeidsmobiliteit

Het zijn verschillende sectoren die vragen om uiteenlopende benaderingen, met toch één oplossing: de beste match tussen opdrachtgever en werknemer, of tussen project en interimmer. Om deze oplossing te realiseren, werken er bij Matchpartner vakvolwassen consultants met een professionele achtergrond in de betreffende sector waarvoor zij werven en selecteren. We laten u graag onze toegevoegde waarde ervaren.

Recente vacatures
Hier vindt u de laatst geplaatste vacatures.
inLeeuwarden
inDen Haag
Onze consultants
Daniël Petitjean

Daniël Petitjean

Consultant Gemeente
daniel@matchpartner.nl
06 547 283 59

''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat El Kadi - Acharrat

Consultant
hayat@matchpartner.nl
06 546 388 42

"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant
joost@matchpartner.nl
06 546 537 28

"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Welzijn
joyce@matchpartner.nl
06 263 447 72

"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt! "

Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
leon@matchpartner.nl
06 549 688 47

"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
maarten@matchpartner.nl
06 113 084 37

"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
michael@matchpartner.nl
06 444 508 04

"Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
stephen@matchpartner.nl
06 449 143 55

“Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekken”