Gespecialiseerd, Persoonlijk en Professioneel

Als gespecialiseerd bureau voor werving & selectie, detachering en arbeidsmobiliteit voegt Matchpartner waarde toe aan het samenbrengen van opdrachtgevers en kandidaten. Dit doen we met ervaring, kennis en focus binnen de sectoren:

  • Zorg & Welzijn
  • Re-integratie & Verzuim
  • Gemeente
  • Commerciële Arbeidsbemiddeling
  • Arbeidsmobiliteit

Het zijn verschillende sectoren die vragen om uiteenlopende benaderingen, met toch één oplossing: de beste match tussen opdrachtgever en werknemer, of tussen project en interimmer. Om deze oplossing te realiseren, werken er bij Matchpartner vakvolwassen consultants met een professionele achtergrond in de betreffende sector waarvoor zij werven en selecteren. We laten u graag onze toegevoegde waarde ervaren.

Recente vacatures
Hier vindt u de laatst geplaatste vacatures.
inRotterdam / Dordrecht
Onze consultants
Rick Lugthart

Rick Lugthart

Consultant Ruimte, Infra & Recht 
rick@matchpartner.nl
06 333 143 76

"Je toekomst wordt bepaald door wat je vandaag doet, niet door wat je morgen gaat doen"

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Verzuim
robert@matchpartner.nl
06 336 557 02

"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi - Acharrat

Consultant Zorg
hayat@matchpartner.nl
06 546 388 42

"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Gemeente & Re-integratie
subeida@matchpartner.nl
06 111 194 81

"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."

Daniël Petitjean

Daniël Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
daniel@matchpartner.nl
06 547 283 59

''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
stephen@matchpartner.nl
06 449 143 55

“Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekken”

Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
michael@matchpartner.nl
06 444 508 04

"Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Marcellina Brouwers

Marcellina Brouwers

Financiele administratie
marcellina@matchpartner.nl
071 515 05 85

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
maarten@matchpartner.nl
06 113 084 37

"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
leon@matchpartner.nl
06 549 688 47

"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
joost@matchpartner.nl
06 546 537 28

"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
nina@matchpartner.nl
06 425 630 58

"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Gemeente & Re-integratie
joyce@matchpartner.nl
06 263 447 72

"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt! "