Werken in het Speciaal onderwijs
Leerkrachten en docenten in het voortgezet speciaal onderwijs (VSO) hebben, naast algemene onderwijstaken, een belangrijk specialistische rol in het begeleiden en opleiden van leerlingen. Als onderwijsprofessional in het speciaal onderwijs geef je kinderen en jongeren, die zich in het reguliere onderwijs niet optimaal kunnen ontwikkelen, de aandacht die zij nodig hebben.
Met een PABO-diploma of als tweedegraads bevoegde vakdocent kun je als AVO-docent op het voortgezet speciaal onderwijs (VSO) werken.
Waarom werken via Matchpartner?
Nieuwste vacatures
Praktijkondersteuner bedrijfsarts (telefonisch)
Heb je ervaring als taakgedelegeerde casemanager of een vergelijkbare functie? En wil je graag werken in een klein en hecht team van zelfstandige professionals? Solliciteer dan nu! Mail je cv naar angelique@matchpartner.nl. Ik kom graag met je in contact!
Amstelveen
Praktijkdocent
Veelzijdigheid | Uitdagend | Voorgezet Speciaal Onderwijs | stevige persoonlijkheid
Terneuzen
Docent AVO
Wil jij je inzetten voor de algemene ontwikkeling van leerlingen in het speciaal onderwijs? Lees dan deze vacature voor Docent AVO.
Middelharnis
AVO Docent
Ben jij een gemotiveerde docent binnen het VSO? Dan hebben wij voor jou een uitdagende functie in Bergen op Zoom.
Bergen op Zoom
Liever persoonlijke begeleiding?
Laat je adviseren door onze consultants Irene of Melvin