Onze consultants
Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Consultant Gemeente & Re-integratie
subeida@matchpartner.nl
06 111 194 81

"Succes is houden van jezelf, houden van wat je doet en houden van hoe je dat doet."

Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
stephen@matchpartner.nl
06 449 143 55

“Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekken”

Robert Albeda

Robert Albeda

Consultant Verzuim
robert@matchpartner.nl
06 336 557 02

"Als je niet durft te vragen zul je het ook nooit weten"

Rick Lugthart

Rick Lugthart

Consultant Ruimte, Infra & Recht 
rick@matchpartner.nl
06 333 143 76

"Je toekomst wordt bepaald door wat je vandaag doet, niet door wat je morgen gaat doen"

Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
nina@matchpartner.nl
06 425 630 58

"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Michael Reijmers

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
michael@matchpartner.nl
06 444 508 04

"Succes komt door in je leven fouten te durven maken"

Marcellina Brouwers

Marcellina Brouwers

Financiele administratie
marcellina@matchpartner.nl
071 515 05 85

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
maarten@matchpartner.nl
06 113 084 37

"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Leon Brouwers

Leon Brouwers

Directeur
leon@matchpartner.nl
06 549 688 47

"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Joyce Prak

Joyce Prak

Consultant Gemeente & Re-integratie
joyce@matchpartner.nl
06 263 447 72

"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt! "

Joost van Dieen

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
joost@matchpartner.nl
06 546 537 28

"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi - Acharrat

Consultant Zorg
hayat@matchpartner.nl
06 546 388 42

"Ik verplaats mij eerst in jou, daarna verplaats ik jouw werkplek!"

Elody Varkevisser

Consultant Zorg
elody@matchpartner.nl
06 270 628 69

"De herinnering die je later wilt hebben, moet je nu maken"

Daniël Petitjean

Daniël Petitjean

Consultant Gemeente & Re-integratie
daniel@matchpartner.nl
06 547 283 59

''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Corine van der Landen

Corine van der Landen

Business development manager
corine@matchpartner.nl
06 514 719 42

"Jouw loopbaanontwikkeling staat voor mij centraal!"

Recente vacatures
Hier vindt u de laatst geplaatste vacatures.
inAmsterdam

Inzet

Ik heb heel veel gehad aan de tips en adviezen die ik vanuit Matchpartner heb gekregen. Daarnaast waardeer ik de manier waarop de consultants zich voor mij hebben ingezet heel erg.

Shelley - Gezinsmanager

Oprecht

De consultants van Matchpartner waren oprecht, volhardend en meedenkend om voor mij de juiste werkplek te vinden.

Joeri - Verpleeghuisarts

Betrouwbaar

Ik heb Matchpartner leren kennen als een fijne en betrouwbare werkgever.

Monique - Casemanager

Hartelijk

De samenwerking met Matchpartner is een zeer prettige ervaring geweest. De contacten waren prettig en hartelijk.

Wim - Werkmeester

Meedenken

De consultants van Matchpartner zijn altijd goed bereikbaar en nemen de tijd voor je. Ze werken snel en denken graag met je mee.

Arn - Casemanager

Aansluiting

De consultants van Matchpartner kennen mijn capaciteiten zeer goed en vinden opdrachten die daar naadloos op aansluiten. Zo kon ik in verschillende organisaties ook echt iets brengen en het verschil maken.

Natasja - Casemanager

Uitstekend

Matchpartner is een organisatie waar ik met plezier voor werk. Het contact met de consultants is uitstekend. Hun vertrouwen in mij heeft mij gesterkt.

Gerrit - Werkmeester

Prettig

Voordat ik via Matchpartner in dienst ging heb ik op het kantoor in Leiden een gesprek gehad met de directeur, dit gesprek heb ik als prettig ervaren.

Floris - Bouwplantoetser

Geinteresseerd

Mijn ervaring met Matchpartner is zeer positief. De consultants hebben erg hun best gedaan om me aan het werk te krijgen. Een jaar later zijn zij nog steeds betrokken en geïnteresseerd.

Sylvia - Jeugdbeschermer

Tevreden

Ik ben erg tevreden over Matchpartner!

Petra - Arbeidsdeskundige

Positief

Mijn ervaring met Matchpartner en de samenwerking met de consultants heb ik als zeer positief ervaren.

Mohamed - Werkmeester

Prettig

De samenwerking met Matchpartner heb ik als zeer prettig ervaren. Het is een goed bedrijf dat haar afspraken nakomt.

Wil - Werkmeester

Professioneel

De consultants van Matchpartner zijn professioneel en persoonlijk.

Ben - Arts

Betrokken

Ik vind de dienstverlening van Matchpartner plezierig en betrokken.

Celine - Casemanager

Dienstverlening

Ik zie Matchpartner als een organisatie die dienstverlening en participatie tot de arbeidsmarkt als prioriteit heeft.

Asma - Gezinsmanager

Persoonlijk

Ik heb bij Matchpartner altijd een prettig persoonlijk contact met de medewerkers. Iedereen is altijd even behulpzaam, geen vraag is teveel. Ik voel me bij Matchpartner erg vertrouwd!

Shirley - Gezinsvoogd

Recente artikelen
op22-8-2016 11:34
247 bekeken | 0 reacties
op21-7-2016 16:44
1575 bekeken | 8 reacties
op27-6-2016 16:10
716 bekeken | 1 reacties
op20-4-2016 15:12
1755 bekeken | 4 reacties