Onze consultants

Bibi Klug

Consultant Welzijn
bibi@matchpartner.nl
06 441 211 50

“Overal is een oplossing voor, denk in mogelijkheden”

Joyce Prak

Consultant Gemeente
joyce@matchpartner.nl
06 263 447 72

"Zeggen wat je doet en doen wat je zegt! "

Nina Zwetsloot

Marketing / Communicatie
nina@matchpartner.nl
06 425 630 58

"Zodra je doet wat je leuk vindt, straal je dat uit. En komt het succes vanzelf!"

Corine van der Landen

Business development manager
corine@matchpartner.nl
06 514 719 42

"Jouw loopbaanontwikkeling staat voor mij centraal!"

Famke van der Veen

Consultant Commerciële Arbeidsbemiddeling
famke@matchpartner.nl
06 199 556 04

“In every job that must be done, there is an element of fun!”

Joost van Dieen

Consultant Zorg & Welzijn
joost@matchpartner.nl
06 546 537 28

"Openheid en eerlijkheid zorgen uiteindelijk voor de goede match"

Jules de Vries

Consultant Ouderenzorg
jules@matchpartner.nl
06 255 156 50

"Het is nooit te laat voor een nieuwe start"

Leon Brouwers

Directeur
leon@matchpartner.nl
06 549 688 47

"Plezier in het werk staat voorop, niet alleen nu maar ook over een jaar"

Maarten de Haan

Consultant Zorg & Welzijn
maarten@matchpartner.nl
06 113 084 37

"Echte professionals hebben die zeldzame combinatie: ze zijn bevlogen en bescheiden"

Marcellina Brouwers

Financiele administratie
marcellina@matchpartner.nl
071 515 05 85

Marjolijn Kersloot

Consultant Arbeidsmobiliteit
marjolijn@matchpartner.nl
06 199 891 86

"Ontdek je passie en daarmee de weg naar jouw eigen werkplezier."

Michael Reijmers

Consultant Ruimte, Infra & Recht
michael@matchpartner.nl
06 444 508 04

“Sometimes the most ordinary things could be made extraordinary, simply by doing them with the right people.” (Elizabeth Green)

Stephen Hoogenboom

Consultant Re-integratie & Verzuim
stephen@matchpartner.nl
06 449 143 55

“Als je de centimeter kans niet ziet, kun je geen kilometers trekken”

Vicky Veerkamp

Consultant Zorg
vicky@matchpartner.nl
06 270 628 69

"Energie en doorzettingsvermogen overwinnen alles"

Wilma Licht

Consultant Zorg
wilma@matchpartner.nl
06 336 557 02

"Verbindingen maken op het gebied van arbeid. Tevreden kandidaten en tevreden relaties dat is mijn insteek! "

Daniël Petitjean

Consultant Gemeente
daniel@matchpartner.nl
06 547 283 59

''Het is niet de sterkste die overleeft, noch de slimste, maar degene die zich het beste aanpast aan veranderende omstandigheden'' (Charles Darwin)..

Recente vacatures
Hier vindt u de laatst geplaatste vacatures.
inAmsterdam
inHoofddorp
inLandelijk diverse mogelijkheden
inRegio Utrecht

Persoonlijk

Ik heb bij Matchpartner altijd een prettig persoonlijk contact met de medewerkers. Iedereen is altijd even behulpzaam, geen vraag is teveel. Ik voel me bij Matchpartner erg vertrouwd!

Shirley - Gezinsvoogd

Dienstverlening

Ik zie Matchpartner als een organisatie die dienstverlening en participatie tot de arbeidsmarkt als prioriteit heeft.

Asma - Gezinsmanager

Betrokken

Ik vind de dienstverlening van matchpartner plezierig en betrokken.

Celine - Casemanager

Professioneel

De consultants van Matchpartner zijn Professioneel en Persoonlijk.

Ben - Arts

Prettig

De samenwerking met Matchpartner heb ik als zeer prettig ervaren. Het is een goed bedrijf dat haar afspraken nakomt.

Wil - Werkmeester

Positief

Mijn ervaring met Matchpartner en de samenwerking met de consultants heb ik als zeer positief ervaren.

Mohamed - Werkmeester

Tevreden

Ik ben erg tevreden over Matchpartner!

Petra - Arbeidsdeskundige

Geinteresseerd

Mijn ervaring met Matchpartner is zeer positief. De consultants hebben erg hun best gedaan om me aan het werk te krijgen. Een jaar later zijn zij nog steeds betrokken en geïnteresseerd.

Sylvia - Jeugdbeschermer

Prettig

Voordat ik via Matchpartner in dienst ging heb ik op het kantoor in Leiden een gesprek gehad met de directeur, dit gesprek heb ik als prettig ervaren.

Floris - Bouwplantoetser

Uitstekend

Matchpartner is een organisatie waar ik met plezier voor werk. Het contact met de consultants is uitstekend. Hun vertrouwen in mij heeft mij gesterkt.

Gerrit - Werkmeester

Aansluiting

De consultants van Matchpartner kennen mijn capaciteiten zeer goed en vinden opdrachten die daar naadloos op aansluiten. Zo kon ik in verschillende organisaties ook echt iets brengen en het verschil maken.

Natasja - Casemanager

Meedenken

De consultants van Matchpartner zijn altijd goed bereikbaar en nemen de tijd voor je. Ze werken snel en denken graag met je mee.

Arn - Casemanager

Hartelijk

De samenwerking met Matchpartner is een zeer prettige ervaring geweest. De contacten waren prettig en hartelijk.

Wim - Werkmeester

Betrouwbaar

Ik heb Matchpartner leren kennen als een fijne en betrouwbare werkgever.

Monique - Casemanager

Recente artikelen
op24-11-2014 12:51
703 bekeken | 0 reacties
op10-10-2014 19:13
1493 bekeken | 7 reacties
op14-9-2014 21:47
479 bekeken | 1 reacties
op20-8-2014 12:36
1723 bekeken | 6 reacties
op21-7-2014 22:48
3287 bekeken | 5 reacties
Recente nieuwsartikelen
17-12-2012
21-12-2011
29-03-2010
27-01-2010
22-10-2009
14-07-2009
23-06-2009
26-05-2009
26-04-2009
27-03-2009