Contact met Matchpartner

Ervaar de toegevoegde waarde van een gespecialiseerde, persoonlijke en professionele business partner in werving & selectie, detachering en outplacement binnen de Zorg & Welzijn, Re-integratie & Verzuim, Gemeente, Commerciële Arbeidsbemiddeling, en Arbeidsmobiliteit. Neem vandaag nog contact met ons op.

Matchpartner
Boerhaavelaan 4
2334 EN Leiden

Telefoonnummer: 071-51 50 585
Internet: www.matchpartner.nl  
E-mail: info@matchpartner.nl  

Kamer van Koophandel: Leiden, 28094751
IBAN: NL 59 ABNA 0494458259 
BTW nr.: 8161.84.318.B01

Matchpartner is gecertificeerd NEN 4400-1 en geregistreerd in het Register Normering Arbeid.

Route planner

Locatie
Zorg & Welzijn
Joost van Dieen

Joost van Dieën

Mobiel : (06) 54 65 37 28
joost@matchpartner.nl

Maarten de Haan

Maarten de Haan

Mobiel : (06) 11 30 84 37
maarten@matchpartner.nl
Hayat el Kadi

Hayat El Kadi-Acharrat

Mobiel : (06) 54 63 88 42
hayat@matchpartner.nl
Joyce Prak

Joyce Prak

Mobiel: (06) 26 34 47 72
joyce@matchpartner.nl  
Carin Veders

Carin Veders

Mobiel: (06) 44 12 11 50
carin@matchpartner.nl  
Ludo Vahle

Ludo Vahle

Mobiel: (06) 27 06 28 69
ludo@matchpartner.nl
Re-integratie & Verzuim
Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Mobiel : (06) 44 91 43 55
stephen@matchpartner.nl
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl
Robert Albeda

Robert Albeda

Mobiel : (06) 33 65 57 02
robert@matchpartner.nl  

Gemeente
Michael Reijmers

Michael Reijmers

Mobiel: (06) 44 45 08 04
michael@matchpartner.nl
Daniel Petitjean

Daniël Petitjean

Mobiel: (06) 54 72 83 59
daniel@matchpartner.nl
Subeida Jainullah

Subeida Jainullah

Mobiel: (06) 111 194 81
subeida@matchpartner.nl  
Rick Lugthart

Rick Lugthart

Mobiel : (06) 33 31 43 76
rick@matchpartner.nl
Commerciële arbeidsbemiddeling
Hayat el Kadi - Acharrat

Hayat el Kadi - Acharrat

Mobiel : (06) 54 63 88 42
hayat@matchpartner.nl  
Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Mobiel : (06) 44 91 43 55
stephen@matchpartner.nl  
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl
Arbeidsmobiliteit
Kitty van de Vossenberg

Kitty van de Vossenberg

Mobiel : (06) 53 55 56 52
kitty@matchpartner.nl
Miriam van der Elst

Miriam van der Elst

Mobiel : (06) 30 04 89 75 
miriam@matchpartner.nl

Marcel van Meer

Mobiel : (06) 31 99 34 81
marcel@matchpartner.nl 
Algemeen

Leon Brouwers (Directeur)

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl
Nina Zwetsloot

Nina Zwetsloot (Marketing)

Mobiel : (06) 42 56 30 58
nina@matchpartner.nl  

Marcellina Brouwers (Financiële administratie)

marcellina@matchpartner.nl