Contact met Matchpartner

Ervaar de toegevoegde waarde van een gespecialiseerde, persoonlijke en professionele business partner in werving & selectie, detachering en outplacement binnen de Zorg & Welzijn, Re-integratie & Verzuim, Gemeente, Commerciële Arbeidsbemiddeling, Onderwijs en Arbeidsmobiliteit. Neem vandaag nog contact met ons op.

Matchpartner
Boerhaavelaan 4
2334 EN Leiden
Tel: 071-51 50 585

Matchpartner Onderwijs
Baronielaan 87a
4818 PC Breda
Tel: 076-20 05 049

Internet: www.matchpartner.nl  
E-mail: info@matchpartner.nl  

Kamer van Koophandel: Leiden, 28094751
IBAN: NL 59 ABNA 0494458259 
BTW nr.: 8161.84.318.B01

Matchpartner is gecertificeerd NEN 4400-1 en geregistreerd in het Register Normering Arbeid.

Route planner

Locatie
Gemeente
Michael Reijmers

Michael Reijmers

Mobiel: (06) 44 45 08 04
michael@matchpartner.nl
Daniel Petitjean

Daniël Petitjean

Mobiel: (06) 54 72 83 59
daniel@matchpartner.nl
Joshua Deur

Joshua Deur

Mobiel : (06) 83 43 26 91
joshua@matchpartner.nl
Charlotte Blokland

Charlotte Blokland

Mobiel : (06) 33 65 57 02
charlotte@matchpartner.nl
Thomas Bus

Thomas Bus

Mobiel : (06) 11 11 94 81
thomas@matchpartner.nl

Zorg & Welzijn
Maarten de Haan

Maarten de Haan

Mobiel : (06) 11 30 84 37
maarten@matchpartner.nl
Carin Veders

Carin Veders

Mobiel: (06) 44 12 11 50
carin@matchpartner.nl  
Anne Jansen

Anne Jansen

Mobiel : (06) 27 06 28 69
anne@matchpartner.nl
Daniel Petitjean

Daniel Petitjean

Mobiel : (06) 54 72 83 59
daniel@matchpartner.nl
Re-integratie & Verzuim
Stephen Hoogenboom

Stephen Hoogenboom

Mobiel : (06) 44 91 43 55
stephen@matchpartner.nl
Angelique Lommen

Angelique Lommen

Mobiel : (06) 58 97 72 98
angelique@matchpartner.nl
Leon Brouwers

Leon Brouwers

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl
Onderwijs

Irene Kammers

Mobiel: (06) 40 70 50 94
irene@matchpartner.nl

Wesley Reijnders

Mobiel: (06) 33 31 43 76
wesley@matchpartner.nl  
Bob Kessels

Bob Kessels

Mobiel: (06) 10 29 91 68
bob@matchpartner.nl

Laura van Gijzen

Mobiel: (06) 39 70 09 55 
laura@matchpartner.nl
Algemeen

Leon Brouwers (Directeur)

Mobiel : (06) 54 96 88 47
leon@matchpartner.nl
Joost van Dieën

Joost van Dieën (Financiële Administratie)

Mobiel : (06) 54 65 37 28
joost@matchpartner.nl

Martin van der Meer

Mobiel : (06) 30 84 86 11
martin@matchpartner.nl